Kurulduğu günden bu yana, çalıştığı alanlarda küresel bir oyuncu olma hedefiyle faaliyetlerine devam eden Tipor, her zaman yeniliklerin ve teknolojinin takipçisi olmuştur. Beklentilerin ötesine geçen, kaliteli, verimli ürün ve hizmetler sunmak Tipor’un temel değerlerindendir.

 

Yapı sektöründe satış olarak önemli bir rolü olan, özellikle yalıtım malzemelerinin üretim ve satışı konusunda deneyimli bir ekip tarafından kurulan Tipor, TİRİTOĞLU MİMARLIK bünyesinde 2009 yılı itibariyle Ankara’daki üretim tesislerinde faaliyetlerine başlamıştır.

 

Hasanoğlan Sanayi Bölgesi’nde 12.000 m² kapalı, 15.000 m² açık alana sahip TİPOR, uzman kadrosu ve son teknolojiye sahip makine parkuru ile üretime başlamıştır. Günümüz teknolojisi ile üretim yapmak, enerji maliyetlerinizi düşürerek ülke ekonomisine katkı sağlamak ve üretim maliyetlerini optimum seviyede tutarak, kaliteli üretim yapmak düşüncesi ile yatırım kararı alan Tipor A.Ş. yönetimi, 2018 yılı başında bu kararını uygulamaya geçirmiştir. Son teknolojiye sahip makine ve ekipmanlar ile yoluna devam etmektedir.

 

Gelişmiş blok ve enjeksiyon makinaları, teknolojik alt yapısı, uzman kadrosu ve esnek üretim kabiliyeti sayesinde, Tipor tesislerinde taleplere uygun şekil ve ebatlarda EPS polistiren mamullerinin üretimi yapılmaktadır.

 

Uluslararası standartlardaki kalite anlayışını hayata geçiren Tipor, satış ve dağıtım ağını sürekli genişletirken, bir yandan AR-GE çalışmalarıyla ürün çeşitliliğini arttırmaktadır. Tipor, müşteri odaklı çalışma tarzı ile faaliyetlerini geliştirmekte, kaynak planlaması ve belirlediği hedef pazara uygun yatırımları ile kurumsal büyümesini devam ettirmektedir.

 

 

 KALİTE POLİTİKAMIZ

 

Tipor, üretimden sevkiyata kadar her aşamada müşteri memnuniyetini esas alarak çalışmaktadır. Bu düşünceden hareketle en yüksek standartlardaki hammaddeleri kullanarak üretim yapmakta, hem satış öncesi hem de satış sonrası kalite ve memnuniyeti en üst düzeyde tutarak faaliyetlerini devam ettirmektedir.

 

Ürün ve prosesleri sürekli iyileştirme ilkesi ile, tüm süreçlerde verimliliği yükseltmek için çalışmakta, müşterinin ihtiyaç ve beklentilerini tam olarak karşılayan bir anlayış içerisinde güvenilir ve aranan bir firma olmayı hedeflemektedir.

 

ÇEVRE VE SÜRDÜRÜLEBİLİRLİK

 

Tipor, ülke ekonomisine fayda sağlamak kadar, doğayı ve çevreyi korumanın da temel görevlerinden biri olduğu bilinciyle faaliyetlerini sürdürmektedir. Temel faaliyet alanı EPS polistiren ürünlerin ısı yalıtımı alanında enerji tasarrufu sağlayan, çevre dostu çözümlerden biri olduğu düşünüldüğünde Tipor, çevre koruma misyonuna uygun üretimleri ile çevre korumasına da katkı sağlamaktadır.

 

Tipor geleceğin, yaşadığımız dünyanın ve içinde bulunduğumuz toplumun geleceğinden ayrı düşünülemeyeceğinin farkında olarak hareket eder. Bu anlamda değişimin ve dönüşümün öncülüğünü yaparken, hedeflerine sürdürülebilir ve verimli stratejilerle ulaşmayı önemsemektedir. Sağlıklı bir çevre ve sağlıklı bir toplum olmadan sağlıklı bir işin mümkün olmadığını bilerek, sürdürülebilir büyümeye ulaşmak için çevre koruma yaklaşımını tüm karar alma süreçlerine taşımaktadır.

 

 

TİPOR SİPARİŞ

ONLINE ÖDEME

: 0 312 864 06 50

t:

GSM:

e:

MERKEZ

Demirciler Sitesi 2.Cadde No:6 Siteler Altındağ/ANKARA

FABRİKA

Bahçelievler Mahallesi Oduncuyolu Caddesi No: 16 A-B-C-D-E Hasanoğlan Elmadağ/ANKARA

: 0 312 864 06 50

: 0 541 941 43 37

[email protected]

© 2022 Tipor